Замкова гора
Logo Замкова гора
 

"Замкова гора" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Замкова гора
Еще названия:Замковая гора
Категории:
 • Достопримечательности Белой Церкви
 • Памятники Белой Церкви
 • Интересные места Белой Церкви
 • Замкова гора

  Замкова гора — сучасна назва городища літописного міста Юр'їв, розташованого в центральній дільниці міста Біла Церква на Київщині, на лівому березі річки Рось. Пам'ятка археології XІ-XIII століть, узята під охорону держави. 

  Всі мешканці білоцерківщини пишаються величною історією, яка розпочиналася й утверджувалася на Замковій горі. Саме там є змога спостерігати як плине славетна Рось через центр індустріального міста, тому нелегко сприйняти всю красу поєднання сивої давнини та гомінкого сьогодення. Для білоцерківців вони нерозривні, однаково дорогі. Кожне стародавнє місто повинне мати свою фортецю – і в прямому, і в переносному значенні цього слова. У Білій Церкві та фортеця – на Замковій горі. Це те осердя, та надійна точка опори, яка в найскрутніші хвилини допомагає громаді долати труднощі, розв'язувати найпекучіші проблеми. Замкові гори, зазвичай, місця матеріального і нематеріального нуля, серце й душа минулих, теперішніх і прийдешніх поколінь городян, тобто особливі точки, з яких усе починалось і на яких усе зав’язувалось.

  Гора не лише поліпшує душевний стан, але позитивно впливає на фізичне здоров’я. Білоцерківський загал вразив сенсацією про чудодійні властивості Замкової гори. Буцімто, вважається, що місце те є колискою міста, справжнім «пупом» слов’янської цивілізації. Більш того, одним із містичних «місць сили», що безпосередньо впливає на сакральний перебіг всесвітньої історії. Мовляв, на теренах архаїчної України-Русі споконвіку існував так званий «духовний квадрат», створений обізнаними далекоглядними пращурами. Близько тисячі років тому вони свідомо возвели «геометричний каркас» із знакових культових споруд, які, нібито, за допомогою потужного містичного енергополя захищали «святу Русь»  від зазіхань деструктивних ворожих субстанцій. Якщо з’єднати умовними прямими ці прадавні архітектурні «антени», отримаємо гігантський містичний хрест Україні, перетин якого точно співпадає з легендарною Замковою горою в Білій Церкві. А жителі можуть підтвердити ті доводи, кажуть, якщо прислухатись, то на Горі можна почути дивний передзвін, який позитивно впливає на людей. 

  "Замкова гора" находится по адресу: Белая Церковь, ул. Дружбы, 4. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Замкова гора", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Белая Церковь, ул. Дружбы, 4"! Если Вам нравится "Замкова гора" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Замкова гора 0 км.
  Зимний дворец Графов Браницких 0,1 км.
  Торгові ряди 0,642 км.
  Преображенская церковь в Сухолесах 0,417 км.
  Музыкально-драматический театр им. Саксаганского 0,52 км.
  Книжный магазин Белая Церковь 0,387 км.
  Магазин Книжный Супермаркет 0,52 км.
  Магазин Сила розуму 1,11 км.
  Магазин Образ 0,674 км.
  Магазин Эскиз 0,674 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты